Apie mus

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – statybinių medžiagų tiekimas statybos įmonėms, statybininkams, dirbantiems pagal verslo liudijimą, fiziniams asmenims statantiems ar remontuojantiems būstą.


Įmonės pagrindinis uždavinys – teikti klientams aukštos kokybės medžiagas mažesnėmis kainomis ir suteikti profesonalias konsultacijas.

 

Kodėl Jums verta rinktis ? 


GERA KAINA. Nes medžiagas tiekiame tiesiogiai iš sandėlių, todėl galime pasiūlyti patrauklias kainas.


NEMOKAMOS PROFESONALIOS KONSULTACIJOS RENKANTIS MEDŽIAGAS. Nežinote kokių statybinių medžiagų Jums reikia? Ne bėda, atvyksime į statybos ar remonto ir pakonsultuosime. Sudarysime Jums reikiamų medžiagų sąrašą, pateiksime pasiūlymą. Pakonsultuosime, kaip renkantis medžiagas sumažinti išlaidas nenukenčiant kokybei.


NEMOKAMOS PROFESONALŲ KONSULTACIJOS STATYBOS DARBŲ KLAUSIMAIS. Mūsų įmonėje dirbantis darbuotojai yra ne tik konsultantai, bet ir statybos darbų vadovai, todėl esant poreikiui, galėsime pakonsultuoti statybos darbų kokybės klausimais.

DIDELIS MEDŽIAGŲ ASORTIMENTAS. Galime Jums pasiūlyti visas reikiamas statybines medžiagas, o jei neturime tų prekių savo kataloge, surasime ir pasiūlysime.


SPECIALŪS PASIŪLYMAI KIEKVIENAI KLIENTŲ GRUPEI. Astovaujate staybos įmonę, ar statotės namą privačiai? Pasirinkite Jums tinkantį specialų pasiūlymą:

www.medziagutiekejas.lt/LT/menu/specialus-pasiulymai